Home Všechny kategorie Velebný & Fam

Velebný & Fam Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Velebný & Fam promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Velebný & Fam byl naposledy aktualizován. Jít do velebny.cz více slev a nabídek.

Velebný & Fam tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Velebný & Fam Slevový Kódy & Kód Voucher a nakupujte levněji. Sleva platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Velebný & Fam Výprode a další nabídky.

  • Všechno 2
  • Kódy 0
  • Slevu 2
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Velebný & Fam

Kromě zjevných chyb jsou informace a ceny poskytnuté Velebním & Fam závazné. Cena zahrnuje všechny daně (např. DPH) a náklady, s výjimkou nákladů na dopravu. Platební podmínky jsou následující: záloha je přijata (platební doklady kupujícího budou zaslány do poštovní schránky do 1 pracovního dne po vystavení objednávky); TRESKA. (dopravní společnost C.O.D.); Osobní odběr hotovosti. Prodávající neúčtuje žádný poplatek v závislosti na způsobu platby. Přijetí nabídky s příplatkem nebo odchylkou není přijetím nabídky. Jakékoli potvrzení obsahu smlouvy uzavřené v písemné formě, která je v rozporu se skutečným obsahem smlouvy, nemá právní účinek.
Prodávající je povinen dodat kupujícímu veškeré zboží do 15 dnů od potvrzení objednávky, pokud prodávající nestanoví různé dodací lhůty pro jednotlivé zboží. Pokud zboží odkazuje na "sklad", prodávající dodá zboží do dvou pracovních dnů. Kupující je povinen převzít a zaplatit za zboží. Doporučuje se, aby kupující zboží zkontroloval co nejdříve, pokud není objednávka dokončena, zbývající objednávky prodávající zašle kupujícímu později a kupující zaplatí pouze jednou za poštovné, pokud byla objednávka provedena. dokončena. Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od obdržení zboží nebo poslední části dodávky, bez ohledu na způsob převzetí zboží nebo provedení platby.