Vimax Slevový Kódy

Vimax promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Vimax byl naposledy aktualizován. Jít do vimax.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 7
  • Kódy 1
  • Slevu 6
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Vimax

Doprava
Vimax Naším cílem je poskytovat zboží tak rychle, jak je to možné. Objednávky přijaté do 10:00 hodin pracovního dne je stále zaslána ve stejný den. Objednávky lodní nebo vyšší během prázdnin budou odeslány následující pracovní den. Dodávka vysílání v České a Slovenské pošty obvykle trvá 2 pracovní dny. Kurýrní služby mohou být dodány do 24 hodin po předání.
Platba
Vimax přijímá následující způsoby platby: dobírkou, bankovním převodem, PayU - PayU atd.
Vimax poskytujeme slevy?
Ano. Pro druhou etapu dostanete slevu ve výši 10%. Při dlouhodobé spotřeby můžete získat slevu až 15%. Zadat kód kuponu vyplnit ve správné poloze pro další objednávky. Kód, ale iv případě, že může komunikovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky objednávku a použít slevu pro vás.
Je Vimax návrat v případě nespokojenosti?
Věříme, že tato možnost není, ale pokud budete potřebovat neporušený balík může být odeslán do společnosti a finanční prostředky budou vráceny poměrnou částku.
Vimax je opravdu přírodní?
Vimax obsahuje extrakty z bylin a koření, vitamin E To má pozitivní vliv na tvorbu zárodečných buněk zvýšil plodnosti a podporuje aktivitu kompozice nervového systému systému.Podrobné v tomto dokumentu.