Waldes Slevový Kódy a Kupóny

Waldes promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Waldes byl naposledy aktualizován. Jít do waldes.cz více slev a nabídek.

Waldes Slevový Kódy a Výprode uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Waldes. Stačí, když jej Waldes Kupóny a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Waldes najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Waldes a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 1
  • Kódy 0
  • Slevu 1
  • Doprava zdarma 1

Ušetřit peníze s poukázky na Waldes

Platební metody
Waldes přijímá následující způsoby platby: COD (zdarma při nákupu nad 1500 Kč bez DPH), záloha bankovním převodem (vždy zdarma) Datum faktury (CAN), kreditní karty náležitě - online (vždy zdarma) Kreditní karta - prodejní pult (vždy zdarma) v hotovosti - prodejní pult (vždy zdarma).
Dopravní Options
Waldes má následující připojení na dopravu: GLS (zdarma při nákupu nad 1500 Kč bez DPH), GLS Parcelshop (zdarma při nákupu nad 1500 Kč s DPH) Česká pošta (obchodní balík), doporučené obálky (zdarma s kupovat víc 1500 Kč bez DPH), na (vždy zdarma) osobní spotřebu, Praha 8 (vždy zdarma) osobní převzetí v Praze 10.
Vrácení zboží a peněz
Pokud nejste spokojeni s našimi výrobky se můžete vrátit Waldes. Výrobky musí být vráceny kupujícím prodávajícímu do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy. Pokud tomu tak není, budete platit náklady spojené s vrácením zboží, a to i v případě, že zboží nemůže být vráceno, jako obvykle poštovní trasy. To znamená, že vrácení do čtrnácti (14) dnů.