Weleda Slevový Kódy

Weleda promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Weleda byl naposledy aktualizován. Jít do weleda.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 9
  • Kódy 1
  • Slevu 8
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Weleda

Jednotliví zákazníci mohou platit za zboží a / nebo služeb weleda.cz následujících způsobů: v hotovosti nebo kreditní kartou (v hotovosti nebo kreditní kartou můžete zaplatit osobní sbírku zboží v našem obchodě a obchod s kosmetikou Lidická 337/30 Weleda Praha v blízkosti metra Anděl, a to kdykoliv během doby obchodů), obchod Provozní doba: pondělí - pátek 9:. 00-18: 00 kreditní kartou on-line (platební brána GPWebPay) dodání.
Doprava
Zboží z našeho internetového obchodu pro maloodběratele poskytnout operátor v České pošty balíčku Geis, Geis Point, Zásilkovna - kohoutky a také nabízejí možnost osobního odběru v ulici Lidická prodejně v Praze.
1. Osobní odběr: zboží v našem internetovém obchodě si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně Lidická Weleda 337/30 Beauty and Keep, v blízkosti stanice Anděl v Praze, a to kdykoliv během nakupování hodin.
Zásilkovna druhý - dodací vybrané k poskytování služby na vybraného vstupního Zásilkovna sítě krmit. Každý proces přihlašování a poslat na nosičích obvykle do 2 pracovních dnů.
3. GeisPoint - dodávka k vybranému vstupu za poskytnutí služby do vybrané sítě GeisPoint ke krmení. Každý proces přihlašování a poslat na nosičích obvykle do 2 pracovních dnů.
Elektronický newsletter?
Informace o aktuálních speciálních nabídkách na e-shopu, našem obchodě ulici Lidická 337/30, Praha
To poskytuje více informací o produktech péče o pleť, našich čistě přírodních surovin a dalších souvisejících produktů a témat filozofie.