Wilsoor Cz Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Wilsoor Cz promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Wilsoor Cz byl naposledy aktualizován. Jít do wilsoor.cz více slev a nabídek.

Wilsoor Cz tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Wilsoor Cz Slevový Kódy & Kód Voucher a nakupujte levněji. Sleva platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Wilsoor Cz Výprode a další nabídky.

  • Všechno 1
  • Kódy 1
  • Slevu 0
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Wilsoor Cz

Na dobírku (platba v hotovosti na kolekci) se platí v závislosti na zvoleném České pošty společnosti. On-line platby kreditní kartou jsou bezpečné a rychlý způsob, jak přepínat elektronicky prostřednictvím GoPay. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební stránku on-line podle svého výběru. Platba bude zaslána během několika sekund. Willsoor neúčtujeme žádné poplatky za kreditní karty. Online přenos bankovnictví znamená, že můžete platit prostřednictvím on-line bankovnictví převodem, a veškeré informace o platbě bude předvyplní do internetového bankovnictví nebo platební brány GoPay prostředí zvolené banky. Objednávky jsou zaslány do 48 pracovních hodin po obdržení platby (online platby), v uvedeném pořadí.
Můžete vyměnit nebo vrátit zakoupené zboží do 14 dnů od obdržení. Náklady na vrácení nebo výměnu zboží hradí zákazník. Platby a termíny: Vaše žádost bude zpracována do 3 pracovních dnů nejpozději. V případě výměny zboží, vrátíme peníze na svůj účet a budete muset vytvořit novou objednávku. Vrátíte-li zboží, budete obvykle dostávají peníze ihned po obdržení zboží, ale ne více než 30 dní.