Wizz Air Slevový Kódy a Kupóny

Wizz Air promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Wizz Air byl naposledy aktualizován. Jít do wizzair.com více slev a nabídek.

Wizz Air Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Wizz Air. Stačí, když jej Wizz Air Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Wizz Air najdete slevy až do - 60%. Nakupte na Wizz Air a získejte dopravu zcela zdarma!

 • Všechno 5
 • Kódy 0
 • Slevu 5
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Wizz Air

 • Jak používat Wizz Air Slevový Kódy online?

  K použití Wizz Air Slevové Kupóny, nejprve vyberte požadovaný obsah a přidat ho do nákupní tašce. Next, jděte na platební stránky a hledat krabici označené propagační kód nebo něco podobného, vložte svůj vlastní Wizz Air Kupóny. Existuje-li Použít tlačítko vedle pole, prosím, klikněte na něj po zadání Wizz Air Kód Voucher a nezapomeňte potvrdit celkovou cenu před konečným pokladně.

 • Má Wizz Air prodejní akce?

  Ano. Kromě významných slavností, Wizz Air rovněž uskuteční prodejní aktivity. Existuje mnoho Wizz Air produkty diskontní plochy, a jen málo Wizz Air se jedná o výrobky. Wizz Air většinou nabízejí různé Wizz Air Kód Voucher a další poukázky uložit své nákupy. Wizz Air‚ Exkluzivní nabídka pro Vás.

 • Má Wizz Air funkční Kód Voucher?

  Ano. Při pokusu o nalezení Wizz Air Kupóny postupujte podle níže uvedených pokynů: 1) Navštivte slevakupon.cz. 2) Naskenujte Wizz Air Slevové Kupóny na domovské stránce. 3) Pokud na domovské stránce není Wizz Air Výprode, zadejte do vyhledávacího pole Wizz Air. 4) Najděte Wizz Air Slevový Kódy na nové stránce.

Ušetřit peníze s poukázky na Wizz Air

Požádat o standardní členství, pokud si často cestují samostatně nebo pouze s jednou cestovní partnera. Pokud budete cestovat s větším počtem lidí, žádat o členství ve skupině! Minimální sleva 10 eur za letu během svého členství je zaručena, a všechny tarify z 19,99 eur na dobu nejméně 5 eur na tašky zakoupit on-line. Tato nabídka platí i pro rezervaci cestovních partnerů členů (stejný jako rezervaci členů, maximálně 1 Další cestující na rezervaci pro standardní členy a maximálně 5 dalších cestujících pro členy skupiny). Jízdenka tarify WIZZ Sleva Club a online zavazadla poplatky se vztahují k přiloženým cestujících pouze tehdy, pokud člen klubu je také cestující v rezervaci. slevy zavazadla poplatek nemůže být aplikován na rezervace provedené před koupí členství.
Wizz Air přijímá Visa, Visa elektronické, MasterCard, Maestro, Bancontact a UATP debetní a kreditní karty. WIZZ akceptuje i co-brandové platební karty. Upozorňujeme, že Visa a MasterCard může být použit pouze tehdy, jestliže jsou registrovány v příslušném on-line nakupování 3D bezpečnostního programu (Verified by Visa nebo MasterCard SecureCode). Pokud nemáte kreditní nebo debetní kartou, nebo je-li vaše kreditní karty nejsou akceptovány, můžete platit za letu bankovním převodem nebo pomocí Wizz úvěru. Nebo můžete použít Wizz poukázky. Rovnováha, pokud existují, musí být zaplacena kreditní kartou.