Home Všechny kategorie Zijemesportem

Zijemesportem Slevový Kódy a Kupóny

Zijemesportem promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Zijemesportem byl naposledy aktualizován. Jít do zijemesportem.cz více slev a nabídek.

Zijemesportem Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Zijemesportem. Stačí, když jej Zijemesportem Kód Voucher a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Zijemesportem najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Zijemesportem a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 12
  • Kódy 0
  • Slevu 12
  • Doprava zdarma 4

Ušetřit peníze s poukázky na Zijemesportem

Platební metody
Při objednávání zboží Zijemesportem Našim zákazníkům nabízíme několik možností platby za zboží, ze kterých si můžete vybrat nejlepší.
A. Platba v hotovosti na dobírku / COD
Akvizice platby je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak zaplatit uživatele.
2. Záloha
Tato volba je užitečná, pokud nechcete nám pouze po zaplacení částky v hotovosti na začátku přenosu hodnot.
Úvěr
3. Splátka
V případě, že objednané zboží přesáhne CZK 2,000 ml. DPH mohou koupit provozu splátky.Možnosti
Zijemesportem má následující možnosti Doprava: PPL, Geis, Česká pošta, DPD, a sběr DPD Uloženka, zásobníky místo Ostrava výrobků (ŽijemeSportem.cz Ltd.) .Vrácení lhůtěprávo ve lhůtě 14 dnů v hodnotě zakoupené zboží na oplátku požaduje doklad, ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Balík se vrací správně, aby nedošlo k poškození při přepravě. Peníze za zboží dodáno na bankovní účet zákazníka co nejdříve, nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy, ale ne dříve než příjem obchod vrátil zboží zpět do našeho reklamačního oddělení ( nebo dokud se neprokáže, že je zboží k nám vrací to byla odeslána). Náklady na vrácení zboží na straně kupujícího v tomto případě.